Kůň, přízrak a smrt vojína Skrbka

Prudké stoupání cesty ke RváčovuV roce 1938, když došlo po Mnichovské dohodě k demobilizaci Československé armády, projížděl jeden vojenský konvoj kopcem ze Stružince do Rváčova. V místě prudkého stoupání, přesně tam, kde se zjevuje přízrak nešťastného ducha malé holčičky se splašil kůň a o oj si rozerval břicho.

číst dál

 

 

Zlověstné osmičky Pavlíny Braunové

Detail dlouhovlasé tmavovlásky Pavlíny Braunové na vystoupeníTalentovaná začínající zpěvačka skupiny Minnesengři Pavlína Braunová záhadně  zmizela při cestě ze Strakonic do Českých Budějovic 6.8.1988.
Ti co jí znali, věděli, že je to sice velice svérázná osobnost, ale naprosto spolehlivá. Její absence tedy nabrala zlověstný ráz. 

číst dál

 

 

Mrtví od Pravčické brány 3+8 dalších?

Tváře pohřešovaných

Dvě mladé dívky, osmnáctiletá elektromechanička Lenka Mužíková a devatenáctiletá zdravotní sestra Ilona Vavříková, se ztratily z tohoto světa 8.8.1988 při údajném výletu do Adršpašských skal a Broumovských stěn.

číst dál

 

 

Záhadné poselství na CD

Zviditelněná část zvukového záznamu vyobrazuje tvář křičící ženy

Na serveru YouTube je možné zhlédnout podivné video s ještě podivnějším zvukovým doprovodem. Tajemné poselství obdrželo ve Švédsku několik náhodně vybraných adresátů.

číst dál

 

 

« | 1 2 3 4 5 6 724 | »