P-SB7 Spirit Box - komunikátor s oním světem

P-SB7 Spirit Box, ITC research device je zařízení jehož účelem je zprostředkování kontaktu mezi záhrobním a naším světem. 

Výrobce zařízení je na poskytnutí technických informací o svém produktu skoupý a krom pochvalných deklarací se o zařízení z dodané dokumentace mnoho nedozvíme. Naštěstí není přístroj nikterak složitý a princip pochopí i méně technicky zdatný uživatel.

Detailní pohled na ovládací panel přístroje 

Spirit box je v podstatě rádio pracující na dvou vlnových rozsazích. V FM pásmu je to frekvence 76 - 108 Mhz.  V pásmu AM pak 530 - 1710 Khz. Kontakt s obyvateli říše mrtvých probíhá po zapnutí scaneru námi vybraného pásma v intervalu, u FM rozsahu po 0,1 Mhz a u AM rozsahu po 10Khz. Prodleva na okamžité frekvenci je nastavitelná od 100Ms do 300Ms. 

Takto nastavený komunikátor rozkouskovává vysílaný program naladěných stanic do nesrozumitelné kakafonie zvuků a útržků slov ve kterých je možné v důsledku představivosti zaslechnout smysluplná slova či krátké věty.
Provoz v domácím prostředí je shlédnutelný na krátkém videu.

Tolik tedy technicko - skeptický pohled na komunikační zařízení. 

 

20. října 2016 jsme provedli ostrý test na ověřeném místě. Zvuk který by v nahrávce být neměl je slyšitelný v čase videa 51s.

 

Jen pro úplnost, 3D spektrální analýza zvuku

Trojrozměrné grafické zobrazení zvukového záznamu

 

V předběžném závěru si dovolím tvrdit, že zařízení určitý skrytý potenciál má a stojí za to s ním pracovat. 

Související tagy: 

 

Admin • 25.08.2016  •

 

 

 

Komentáře

 

[1] Laaila e-mail 31.08.2016 10:57
Dobrý den,

již nějaký čas používám ke komunikaci app v počítači, viz odkaz níže na pána, který jich několik vymyslel a tímto se zabývá po několik let....To, co se mi podařilo nahrát, slyšet, mne doslova šokovalo a nejen mne...Vzhledem k tomu, že pokládám vždy kontrolní otázky buď přímo na danou osobu nebo všeobecně, kupříkladu táži se, co držím právě v ruce a zřetelně se mi v nahrávce ozve např. "telefon", odpoví mi na otázky, které nikdo nezná nemůže vědět....Tak pochybuji, že by se jednalo o tak obří náhodu, podfuk...Také jsem byla skeptická...ale...oni opravdu mohou komunikovat...dokonce se mi daří zachycovat i souvislé věty....Nepřestává mne to stále šokovat, fascinovat a jsem ráda, že se takto mohu spojit s někým, kdo tu již není....:)

https://www.youtube.com/user/huffparanormal

 

[2] Petr Drbohlav 02.09.2016 22:10
Dobrý den Laailo, mám vytipovaná tři místa, kde spiritbox vyzkouším a nahrávky sem přidám. Jedno z nich je: http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=73

 

[3] Kybernaut e-mail 07.09.2016 23:23
Keď už máte "skeptický pohled", tak aký má význam "Praktický test v terénním průzkumu"? To akože chcete skúšať šťastie, že "čo keď náhodou..."?

 

[4] Petr Drbohlav e-mail 10.09.2016 12:42
Technicko skeptický pohled je pohled člověka popisujícího určité zařízení bez předsudků a objektivně. V tomto případě tedy radio scaneru. Z konstrukce zařízení je patrné pouze to, že se jedná o rádio.
Praktický pokus má dokázat deklarovanou schopnost komunikace se světem mrtvých. Tato schopnost není z konstrukce přístroje jinak zjistitelná.

 

Přidání komentářeOchrana proti spamu. Napište prosím číslici šest:
 
TOPlist