P-SB7 Spirit Box - komunikátor s oním světem

P-SB7 Spirit Box, ITC research device je zařízení jehož účelem je zprostředkování kontaktu mezi záhrobním a naším světem. 

Výrobce zařízení je na poskytnutí technických informací o svém produktu skoupý a krom pochvalných deklarací se o zařízení z dodané dokumentace mnoho nedozvíme. Naštěstí není přístroj nikterak složitý a princip pochopí i méně technicky zdatný uživatel.

Detailní pohled na ovládací panel přístroje 

Spirit box je v podstatě rádio pracující na dvou vlnových rozsazích. V FM pásmu je to frekvence 76 - 108 Mhz.  V pásmu AM pak 530 - 1710 Khz. Kontakt s obyvateli říše mrtvých probíhá po zapnutí scaneru námi vybraného pásma v intervalu, u FM rozsahu po 0,1 Mhz a u AM rozsahu po 10Khz. Prodleva na okamžité frekvenci je nastavitelná od 100Ms do 300Ms. 

Takto nastavený komunikátor rozkouskovává vysílaný program naladěných stanic do nesrozumitelné kakafonie zvuků a útržků slov ve kterých je možné v důsledku představivosti zaslechnout smysluplná slova či krátké věty.
Provoz v domácím prostředí je shlédnutelný na krátkém videu.

Tolik tedy technicko - skeptický pohled na komunikační zařízení. 

 

20. října 2016 jsme provedli ostrý test na ověřeném místě. Zvuk který by v nahrávce být neměl je slyšitelný v čase videa 51s.

 

Jen pro úplnost, 3D spektrální analýza zvuku

Trojrozměrné grafické zobrazení zvukového záznamu

Počátkem roku 2017 se při průzkumu přístroj samovolně aktivoval a zprostředkoval krátkou jednostrannou komunikaci.

V závěru si dovolím tvrdit, že zařízení určitý skrytý potenciál má a stojí za to s ním pracovat. 

25.08.2016

 

 

Komentáře

 

[1] Laaila 31.08.2016 10:57
Dobrý den,

již nějaký čas používám ke komunikaci app v počítači, viz odkaz níže na pána, který jich několik vymyslel a tímto se zabývá po několik let....To, co se mi podařilo nahrát, slyšet, mne doslova šokovalo a nejen mne...Vzhledem k tomu, že pokládám vždy kontrolní otázky buď přímo na danou osobu nebo všeobecně, kupříkladu táži se, co držím právě v ruce a zřetelně se mi v nahrávce ozve např. "telefon", odpoví mi na otázky, které nikdo nezná nemůže vědět....Tak pochybuji, že by se jednalo o tak obří náhodu, podfuk...Také jsem byla skeptická...ale...oni opravdu mohou komunikovat...dokonce se mi daří zachycovat i souvislé věty....Nepřestává mne to stále šokovat, fascinovat a jsem ráda, že se takto mohu spojit s někým, kdo tu již není....:)

https://www.youtube.com/user/huffparanormal

 

[2] red1 02.09.2016 22:10
Dobrý den Laailo, mám vytipovaná tři místa, kde spiritbox vyzkouším a nahrávky sem přidám. Jedno z nich je: http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=73

 

[3] Kybernaut 07.09.2016 23:23
Keď už máte "skeptický pohled", tak aký má význam "Praktický test v terénním průzkumu"? To akože chcete skúšať šťastie, že "čo keď náhodou..."?

 

[4] red1 10.09.2016 12:42
Technicko skeptický pohled je pohled člověka popisujícího určité zařízení bez předsudků a objektivně. V tomto případě tedy radio scaneru. Z konstrukce zařízení je patrné pouze to, že se jedná o rádio.
Praktický pokus má dokázat deklarovanou schopnost komunikace se světem mrtvých. Tato schopnost není z konstrukce přístroje jinak zjistitelná.

 

[5] Mrakomor 02.11.2017 17:14
A i kdyby jste něco zachytil tak k čemu to všechno? Řeknete si super jsou tam,ale pro ostatní budetestejně za blázna.Takovech záznamů jsou mraky at pravých či falešných. Nevým proč se stále rejpete ve světě duchů?K ničemu to vám ani nikomu jinému nebude.

 

[6] 28.11.2017 14:24
[5] mozna, kdyz s tim epesnim aparatkem (klik stoji?) nabehne do Hrenska, tak tam duchove mrtvych prozradi, kdo je vrah...? Co kdyby to fungovalo (rikaji si asi stale napr. lide, kteri volaji Jolande) a jdou Jolande zavolat. Klasicky, telefonem, za 99,- za minutu.

 

[7] bohunfamily 31.08.2018 08:08
Dobrý den pokud by měl někdo zájem mohu nabídnout spirit box k prodeji...Je v záruce prodejní cena je stále 3390kč,nachám za 2800kč.B

 

Přidání komentáře


Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: