Když v pensionu straší...

Smrt dělníka podílejícího se na rekonstrukci pensionu je pravděpodobnou příčinou paranormálních jevů projevujících se zhruba 10 měsíců od jeho skonu.

Vystrašení majitelé nemovitosti hledají pomoc u skupin zaměřených na očistné rituály, exorcismus či odvádění duší. Marně. Snad se jim zdají záhadné jevy příliš děsivé.

Konečně, posuďte sami.

Audio záznam pořizovaný po několik nocí přináší kolekce zvuků, které do neobývaného domu zcela jistě nepatří. Otevírání a zavírání dveří, třískání litinových dvířek kotle, mumlání hlasů, vzdechy, kroky i cvakání vypinačů vyvolávají mrazení i při reprodukovaném poslechu. Stálé rozsvěcení a zhasínání světel donekonečna aktivuje fotopast, která mi na mail zasílá neměnný pohled na prosklenou dveřní výplň. Informace sousedů, kteří v oknech domu pozorují za denního světla postavy potulující se s večerním soumrakem zahradou, nezanechávajíc v čerstvém sněhu žádné stopy, též ke klidu nepřidávají.

Nezbývá než postavit hlídku, která po  celonočním bdění řádění neklidných duší ukončuje. Možná na rozloučenou se samovolně spouští elektronický hlasový komunikátor, ve kterém mužský hlas cosi důrazně, naneštěstí nesrozumitelně říká.

Od té doby je zde již klid a z nynějších hostů netuší nikdo, co se zde v zimě počátkem roku 2017 vlastně odehrávalo.

19.01.2018

 

 

Komentáře

 

[1] Temný 02.05.2019 01:05
Nehraje si s tím!!! Na tomhle nic sobě ani nikomu nedokážete. Je to škodlivé.

 

[2] John 16.11.2019 03:09
To video prokazuje co?

Vubec nic.

 

Přidání komentáře


Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: