Ďáblova hračka

Zařízení smontované ze šesti čtvercových zrcadel do tvaru krychle, kde odrazové plochy směřují dovnitř.

Za krátký čas po sestavení se mají z nitra krychle ozývat podivné zvuky jako vrčení, lidské hlasy a hlomoz. V podstatě tedy podobné projevy, které bývají údajně slyšet i ve strašidelných domech.

Zařízení je vhodné dovybavit i běžnou záznamovou technikou používanou pro EVP1která celkový dojem z experimentu ještě umocní.

Esoterické vysvětlení tohoto jevu je, že se duchovní energie dostane do takto vytvořené odrazové pasti a hluk je způsoben tím, jak se snaží uniknout.

Fyzikální vysvětlení pracuje s teorií stojatého akustického vlnění, které též vytváří zdánlivě strašidelné zvuky. Nejznámějším příkladem jsou pekelné zvuky kolského vrtu, které však sloužily k posouzení zemské struktury.

Konečný názor na tyto jevy však  přináleží samotnému experimentátorovi.

 

1Electronic Voice Phenomena (zkráceně EVP) nebo také česky Fenomén elektronického hlasu jsou zvuky zachycené nahrávacími zařízeními, které připomínají hlas údajně patřící duchům.

19.02.2020

 

 

Komentáře

 

[1] Mozek 14.03.2020 09:53
Vy si pořád zahráváte. Myslím, že už jste dost starej na to aby jste věděl jak se věci mají. Tímhle rejpáním nikomu a ničemu nepomůžete. Nevím proč pořad pokoušíte tyhle entity. Aš je naserete tak si vás pěkně podaj.

 

[2] Karel 11.06.2020 13:16
Hmm a už si někdy nějaká entita prokazatelně někoho "podala"?🙂Asi moc ne, co....jen takové vaše rejpani, strašení bububu....

 

[3] Geo 27.07.2022 02:31
Viděl. Ono to "podání" není že by si na něj někde počkala za rohem. Ale prostě blbá náhoda, blbá smůla, v blbé situaci. Kdy má někdo z prdele kliku, může mít i zatracenou smůlu, kdy se až adá, jestli tomu někdo škodolibě nenapomohl...

 

Přidání komentáře


Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: