Pochmurná křižovatka u Besedic

Před několika lety byl kdesi na internetu zveřejněný článek, ve kterém popisoval náhodný noční chodec setkání s přízrakem cyklisty.

Setkání se odehrálo hodinu před půlnocí na silnici vedoucí z obce Koberovy na oblíbené rekreační centrum v Malé Skále. V místě kde ze silnice odbočuje cesta k Besedicím potkal tajemného temného cyklistu, který jej bez zájmu a naprosto bezhlučně minul.

Nočního pocestného zachvátil v průběhu tohoto setkání, podle jeho vlastních slov, naprosto iracionální strach umocněný zjištěním, že v dalším momentě je cesta za ním prázdná. Tajemný cyklista zmizel.

Při další návštěvě tohoto místa se mu znovu vkrádá do nitra nepříjemný pocit, možná jako vzpomínka na prožité tajemné setkání. Ani jeho přátelům se nechce na tomto místě zbytečně dlouho prodlévat, i oni se cítí velmi nepříjemně, přestože je bílý den.

Pracovala zde zjitřená fantazie nočního chodce, nebo je tu něco tajemného? Podle našeho předběžného zjištění, kterého se nám dostalo od místního obyvatele zde došlo již k několika tragickým nehodám. Tragicky zde zahynul právě i cyklista.

Pochmurná křižovatka je tedy dalším místem našeho průzkumu. 

15.02.2011

 

 

Komentáře

 

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeOchrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: