Power Balance

Balanční náramek

Několik milimetrů široký, silikonový se dvěma hologramy. To je balanční náramek. V kontaktu s lidským tělem harmonizuje organizmus do frekvenční oblasti  takzvané Schumannovy rezonance.

Účinek tohoto zázračného prostředku je okamžitý a pocítíte jej hlavně v oblasti fyzické kondice.  K otestování jsem dostal Power Balance náramek před týdnem. Pokud budu mít dojem, že učinkuje rád jej každému doporučím. V průběhu několikadenního nošení jsem si na jeho přítomnost málokdy vzpomněl proto si žádný placebo efekt nepřipouštím.

Naprosto odlišnou kapitolou je

náramek, který jsem testoval před mnoha lety. Návod na jeho výrobu jsem našel kdesi v literatuře a přes veškerou moji snahu se mi ho znovu nalézt nepodařilo.

Konstrukce je naprosto jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Mosazný drát o průměru cca 2mm. stočíme do kruhu tak, aby mezi ním a rukou nebyla mezera příliš veliká. Oba volné konce zahneme zpět , přičemž délka zahnuté části budiž okolo 10mm.  Mezeru mezi zahnutými konci náramku je vhodné upravit pri nošení také na hodnotu cca 10mm.

Náramek nemá být nošen trvale, ale jen po dobu několika hodin. Zda na levé či pravé ruce, si musíte vyzkoušet sami. Na každého působí tato okolnost jinak.Obecné doporučení neexistuje.

Náramek jsem nosil nepřetržitě dva dny a jednu noc, a jeho působení jsem cítil ještě několik roků. Nevěříte? Vyzkoušejte, na vaše postřehy se budu těšit. Já vám ty svoje zatím neprozradím, sugesce bývá silná. 

Ozdoba na obrázku je pouze ilustrační, netestoval jsem ji. K její výrobě a dopsání tohoto článku mne přiměl dotaz kolegyně zde v komentářích.

08.09.2011

 

 

Komentáře

 

[1] Mandy.w 13.04.2013 15:35
Zajímalo by mě jak tento pokus vlastně dopadl?Přiznám že jsem dost skeptická co podobných zařízení týče.

 

[2] red1 13.04.2013 20:49
S náramkem, jako bez něj. Dnes leží někde na dně šuplíku...

 

Přidání komentáře


Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: