Diskuse Alef investigation

Tři mrtví ve skalách => Mrtví od Pravčické brány => Téma založeno: Stalker/2035 Prosinec 01, 2018, 07:59:26 odpoledne

Název: Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Stalker/2035 Prosinec 01, 2018, 07:59:26 odpoledne
Pokračování stránky Mrtví od Pravčické brány - http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=108
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: milan Prosinec 02, 2018, 07:45:40 odpoledne
milan
Ahoj Stalkere.
Vy jste ten badatel z Klímovy reportáže Petr Drbohlav?
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Stalker/2035 Prosinec 02, 2018, 08:56:25 odpoledne
Ahoj Milane,

ano ...
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: milan Prosinec 02, 2018, 10:30:49 odpoledne
Mohli bychom se někdy sejít Stalkere?
Jsem z Děčína.
Milan
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Prokazka Prosinec 16, 2018, 08:47:13 dopoledne
Tož jsem měl téměř pravdu o pololegálním komandu přecházejícímu ilegálně zelenou hranici, indicie opravdu ukazují na to, že tři zavraždění se stali nepohodlnými svědky něčeho, co neměl nikdo vidět, možná to dokonce vyfotili...na práci poloprofesionální pololegální bandy ukazuje i zvláštní způsob svázání a uzlu na jednom zavražděném.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pribeh-davne-vrazdy-trampu-jak-policie-usoudila-ze-kulovy-blesk-muze-obeti-svazat-a-zahrabat-62194?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home&autoplay=1
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Stalker/2035 Prosinec 16, 2018, 09:00:57 dopoledne
V podstatě asi ano
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Prokazka Prosinec 16, 2018, 10:11:02 dopoledne
100% to už nikdy nikdo nepotvrdí, nelze věřit případnému novému upravenému tvrzení např. Křížka, který může nyní začít tvrdit, že to opravdu provedlo jakési cizí pololegální zahraniční terorist. komando.
Je opravdu možné, že v druhé polovině 80. let ( a vlastně ne jen jí) probíhaly uvnitře vrcholné nomenklatury bolschevikov/StB/kontrašů/KGB boje dvou táborů příznivců Stalinovců a Gorbačovců. V rámci těch, jedna skupina mohla vyrábět teroristické provokace, třeba s cílem zastrašit a zbrzdit vývoj či oživit tvrdé politické procesy proti "teroristům", třeba z řad disidentů nebo skupiny činu kolem Hučína apod.
Indicie ukazují bud na zkratový sex. motiv třeba profi. pohraničníků nebo opravdu na akci zahraničních zabijáků z teroristického komanda, které tudy zrovna přecházelo či se zastavilo za účelem schůzky či doplnění zásob od kontrášů apod.
Vzhledem k relativně velmi nedbalému zahlazení stop, zejména nedbalému zahlazení těl, lze usuzovat na rychlou akci toho zahraničního komanda, kterému bylo logicky celkem jedno, jak rychle někdo těla objeví, protože budou už dávno "za kopečky". Místní profi pohraničníci by si určitě dali více práce se zahrabáním těl a uklizením důkazů, pokud by už měli žaludek všechny tři lidi zavraždit. Ale na druhé straně nelze úplně vyloučit, zděšení a šok z toho co provedli/provedl při zkratovém jednání a pak rychlé nedbalé zahlazení stop a těl... Kdo ví...

Ještě bych doplnil, že výcvik "zahraničních národně osvobozeneckých protiteroristických/teroristických" komand nejen na území Kolonie česko neustal s rokem 1990, naopak. Vždy totiž záleželo a záleží na úhlu pohledu nejen mocných u Koryt, ale zejména značně tendenčních propagandistických médií, na kterou stranu "pravdy" se přikloní a jak budou o výcviku komand informovat, že, tedy hlavně kdo danou propagandu platí...
Území Kolonie česko bylo, je a bude vždy křižovatkou a náraznikovou zonou protichůdných zájmů mocností, oligarchů a v neposlední řadě mega korporací. A tak sice nyní jsme velmi živě informováni o nekalých rejdech zejména Ruských tajných služeb u nás, ale je zcela záměrně opomíjena leckdy protinárodní a proti našim zájmům činost tzv. "spřátelených" tajných služeb ze Západu...
Doplnění: Stále více se mě jeví to, že ti tři trempové byli opravdu první oběti islámských teroristů mezi čechy. Pravda tehdy ještě se tito islámští "národně osvobozenečtí bojovníci" neprofilovali extrémně nábožensky islamisticky, ale v podstatě jejich celková islámská "kultura" vraždění, je v nich od dětství. Protože v islamistánech se běžně veřejně obětují podříznutím miliardy ovcí, koz atd., takže jim nedělá problém totéž provést i s něvěřícími psy někde u Hřenska. Nu a pokud to udělali "citlivě" nemuseli poškodit ani jazylku, takže patolog nic nenašel, tedy pokud vůbec našli v rozebraných skeltech zavražděných maličké jazylky, že. Poslední hypotéza vrahů opravdu dává smysl, jak provedením vražd, které nezanechaly stopy na skeletu, tak tím, že se tu tehdy pohybovaly pololegálně zabijácké tlupy z islamastánů. Osatně dnes se na území Kolonie česko pohybuje těchto islamistů a náboženských zabijáků nekontrolovaně daleko, daleko více. Zelená hranice je totiž absolutně volně průchozí nejen ze strany Německa, že.
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: SolidSnake Prosinec 23, 2018, 04:32:42 dopoledne
Kdyby se uskutečnilo nějaké setkání, určitě bych se rád přidal. Klidně i s návštěvou inkriminovaných míst. Tento případ mě opravdu zajímá, mám plno otázek, ale hledání podkladů je obtížné.
V oblasti se často pohybuji a v případě, že je vyšetrování i v dnešní době kryto a nekdo z údajných pachatelů, nebo lidí kterých by se odkrytí vraha a kompliců dotklo, vě mě nevyvolává nejlepší pocity z hlediska bezpečnosti. Co když se i dnes dá v místech nalézt něco, co nemá nikdo vědet...
Myslíte, že hrozí nějaké nebezpečí pro badatele nebo i pro obyčeného člověka co by místa vraždy prohledával???
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Stalker/2035 Prosinec 23, 2018, 07:00:18 dopoledne
Hrozí tam pouze pokuta za vstup do chráněné oblasti národního parku. Z tohoto důvodu není možné pořádat žádné hromadné akce spojené s návštěvou těchto míst.
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Prokazka Prosinec 23, 2018, 10:18:45 dopoledne
Jj., hrozí tam tak maximálně vlastní strach a nepříjemný pocit, případně velké náhody nějaký strážce NP. Jak jsem psal, ti vrazi jsou dávno "za kopečky" , možná zemřeli při nějaké "národně-osvobozenecké" akci někde v Mohamedánii či na nenáviděném Západě. Samozřejmě měli zde nějaké české poskoky, pomahače, případně uklízeče, ale ti jsou dnes rádi, že jsou rádi. Místo vražd má zvláštní atmosféru právě proto, že víte co se tam stalo, zvláště uzavřená, sevřená průrva, kde ležela Lenka. Zvláštní, zvláštní...místo přitahuje jako magnet jistý druh lidí.
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Stalker/2035 Prosinec 23, 2018, 09:37:30 odpoledne
Byl jste v té průrvě, nebo jak to víte?
Název: Re:Volná diskuze k tématu tří mrtvých trampů
Přispěvatel: Prokazka Prosinec 24, 2018, 03:44:37 odpoledne
Ano jistě, byl jsem tam. Obecně je širší i blízké okolí docela bludiště, pro někoho kdo to tam trochu nezná nebo nenastuduje.